Кілька років тому наші стосунки з чоловіком досягли точки кипіння, і я вирішила розлучитися. Але що робити, якщо чоловік не згоден на розлучення? Мій чоловік виявився слабкою людиною, яка не могла утримувати сім'ю і зловживала спиртним. Однак розлучатися зі мною він не збирався.
Подруги співчували, пропонували здати його в міліцію, коли він починав скандалити у п'яному вигляді. Я готова була сама піти з дому, але куди було йти з малою дитиною?! З такою безвихідною для мене ситуацією я пішла до адвокатської контори.
Я хотіла дізнатися у фахівця з сімейних справ, як можна розлучитися без згоди чоловіка. І яке ж було моє здивування, коли адвокат сказав, що проблем не виникне в цьому випадку ніяких, розлучення тільки треба оформляти в судовому порядку. Виявилося, що в цьому немає нічого складного, не рахуючи судової рутини. Але адвокат запропонував мені свої послуги в цьому питанні, і я погодилась його найняти.
Звернулася до професійного юриста
Я так рада, що звернулася до професійного юриста за допомогою в здавалося б нерозв'язній для мене ситуації. Не знаючи всієї специфіки сімейного законодавства, я була вкрай здивована тому, що якщо чоловік не згоден на розлучення, то це не може бути перешкодою для розірвання шлюбу.
Допомога адвоката виявилася настільки корисною, що мені не довелося шукати необхідних документів для розлучення. Все зробив адвокат. Він пояснив мені, що якщо чоловік дійсно хоче зберегти сім'ю, йому доведеться для цього прийти до суду і надати вагомі підстави для винесення рішення про збереження шлюбу. Якщо ж чоловік не з'явиться на шлюборозлучному процесі кілька разів, то суд без нього прийме рішення про розірвання шлюбного союзу.
Протягом трьох місяців, які відводилися судом на судовий розгляд, адвокат виконав величезну роботу, з якою я б не змогла впоратися сама. Я не шкодую про сплачений гонорар своєму захисникові. Адже він справді врятував мене з безвихідної ситуації.