Публикации


О наказании детей: возможно ли насилие?

О наказании детей: возможно ли насилие? Наказание насилием ребенка должно быть исключено из методов воспитания - это бесспорно и однозначно. Но иногда не стоит брезговать ...

Новая жизнь после развода – стресс или облегчение?

Новая жизнь после развода – стресс или облегчение? Развод для многих людей событие, кардинально меняющее всю их жизнь. Для одних развод – это трагедия, почти как конец жизни, ...

Психология: ребенка нужно любить

Психология: ребенка нужно любить Взаимоотношения родителей и детей – это вопрос, который всегда будет волновать общество, потому что рано или поздно каждому ...

Права бубушки и дедушки относительно внуков

Права бубушки и дедушки относительно внуков Попробуем разобрать, какие права имеют бабушки и дедушки касательно внуков, и как эти права можно реализовать.

Ещё статьи на сайте


Истории про развод


Дочка мужа от первого брака

Дочка мужа от первого брака Я же не желаю становиться мамой для девочки, я только желаю полноправно владеть своим будущим мужем.

Как я пережила развод с мужем в прошлом году

Как я пережила развод с мужем в прошлом году Развод, год спустя: история о том, как я пережила свой развод с бывшим.


Другие истории о разводах


РекомендацииОтзывы

Для меня сайт Развод в Киеве - это находка! Вторую неделю сижу на сайте и валить отсюда совсем не собираюсь, прочитал всё. Интересно, здорово!


Огромное количество необходимой информации я нашёл именно на этом сайте о расторжении брака. За что Вам большущее спасибо!


Спасибо за полезную информацию! Тут я смогла найти все о разводе и алиментах на ребенка!! Все что вы делаете для всех нас, уажаемые семейные юристы, вне всякого сомнения- очень важно!!!


Консультации по семейным вопросам


задать вопрос юристу


Подробнее про услугу "бесплатная консультация юриста"

Меню сайта


Семейный адвокат
Новости о разводах


Переписка или статус в социальной сети могут стать причиной развода

Переписка или статус в социальной сети могут стать причиной развода Оказалось, что более 50% всех пар распадаются по причине конфликтов, которые возникают в различных социальных сетях.

Ратифицирована Конвенция, касающаяся международного взыскания алиментов

Ратифицирована Конвенция, касающаяся международного взыскания алиментов Украина присоединена к Конвенции, которая регулирует вопросы международного взыскания алиментов на детей, а также регулирует иные виды семейного содержания.

Развод из-за храпа?!

Развод из-за храпа?! Храп – это причина многих проблем в приличном количестве семей.

Больше новостей


Полезная информация
Допомагаємо стягнути аліменти, призначити їх через судЗдравствуйте! Зовсім недавно я розлучилася та хочу, наразі, подати на аліменти на свого чоловіка. Зараз я у пошуках знаючого юриста в цих справах, який допоможе подати і стягнути аліменти через суд. Я начебто знаю, що аліменти можна призначити полюбовно, якщо мати і батько дійдуть згоди в цьому питанні. Але у нас такого не виходить.

У нас із ним спільна дитина, якій 3 роки, а розлучилися ми всього лише пару місяців тому. Я відразу поставила питання про аліменти, у нас виникла суперечка із цього питання.

Справа у тому, що мій колишній чоловік працює на одному із підприємств, яке практикує сірі виплати, щоб помітно заощадити на податках. Тобто, на папері він отримує кілька тисяч гривень, а насправді його зарплата в кілька разів більше.

Чоловік заявляє, що буде платити тільки із того заробітку, який може підтвердити його керівництво, а я вважають, що стягнення аліментів має проходити із усього його доходу, незалежно від того, яким шляхом він отримує гроші.

Поки ми сперечаємося із цього питання, чоловік взагалі не виплачує ніяких грошей, пояснюючи це тим, що якщо ми не можемо самі дійти згоди, то я можу подати на нього до суду. Але я дуже погано розбираюся у законодавстві та у всіх тонкощах. Чи не могли Ви розповісти, як подати позов до мого колишньому чоловікові, та чи можна стягнути більше офіційного доходу з мого колишнього чоловіка?

Консультация юриста
Допомагаємо стягнути аліменти, призначити їх через суд

Добрий день! Як ми неодноразово заявляли у юридичних консультаціях про те, що розмір аліментів залежить, насамперед від того, який адвокат буде вести справу та наскільки компетентний він у цих питаннях. Ви праві, призначення аліментів може відбуватися за згодою обох сторін, якщо вони зможуть домовитися про виплати і сумою. У іншому випадку, Ви маєте право звернутися за юридичними послугами щодо складання позову до суду про аліменти. До позову необхідно підкріпити копії всіх документів, які доводять факт батьківства, в тому числі свідоцтво про шлюб та про народження дитини. Позов буде розглянутий у судовому порядку, та суд призначить відсоток виплат із доходів для утримання дитини. Саме це сума буде залежить від того, що буде надавати адвокат у суді, як докази, та, звісно, як буде аргументувати певні потреби дитини. Як правило, аліменти становлять від 1/2 частини всіх доходів, до 1/4 на одну дитину.

Крім цього, Ви торкнулися дуже складного питання про підтверджених реальних доходах. Не секрет, що «сіру» зарплату отримують більше 50 відсотків працівників, так що Ви не перша, у кого виникла така проблема. Законодавець виробив певні норми права, які захищають дитину від такого батька.

Звернемо Вашу увагу на той факт, що аліменти стягуються з усіх доходів особи, яка зобов'язана виплачувати гроші на утримання своєї дитини. Але законом обумовлюється те, що стягуються кошти тільки з тих доходів, які можна підтвердити документально. Але, і тут не все так просто. Ваш колишній чоловік не має права приховувати свої доходи, інакше це може бути розглянуто як ухилення від сплати аліментів, що тягне за собою відповідальність.

У кожному разі Ваша справа дуже непроста та вимагає втручання адвоката по сімейним справам. Радимо Вам заручитися підтримкою юриста у суді, який зможе більш детально розібратися у всіх подробицях Вашого питання та допоможе отримати найбільшу суму, як аліменти на дитину.Рейтинг: 4.5/5, основан на 178 голосах.

Это Вам будет интересно:


Юридические консультации
Допомагаємо стягнути аліменти, призначити ...

Здравствуйте! Зовсім недавно я розлучилася та хочу, наразі, подати на аліменти на свого чоловіка. Зараз я у пошуках знаючого ...

Розділ автомобіля і квартири колишнього подружжя

Сподіваюся, що Ви дасте мені добротну пораду юриста! Ситуація наступна: приблизно рік тому мій нинішній чоловік подарував ...

Поділити квартиру нажиту у шлюбі порівну

Добрий день! Наша сім'я хоче провести розділ кооперативної квартири, яка зараз перебуває у власності моєї матері та батька. ...Наши контакты


Телефон:
E-mail:

© Авторские права на публикации, новости, статьи и прочие материалы, размещённые на сайте развод.kiev.ua принадлежат владельцу сайта или авторам публикаций. Разумеется, что владелец сайта может полностью или частично не разделять мнения авторов материалов и, при этом, не комментировать своё несогласие.
     Все материалы сайта разрешено цитировать в сети Интернет только частично без особого разрешения и только при условии прямой ссылки на страницу цитированного материала. Любое использование статей сайта вне Интернета либо полная перепечатка статей на сторонних сайтах возможно только с разрешения автора.
Развод - Допомагаємо стягнути аліменти, призначити їх через суд, 2024 год |
12ab4d12467062cae89ece2f5705d118
Наверх