Здравствуйте! Висловлюю Вам величезну подяку за відповіді на всі мої попередні питання по розлученню моєї знайомої, Ви дуже мені допомогли! Тепер у мене назріло таке питання - чи можна отримати аліменти без розлучення? Як я вже говорила, я зі своєю сім'єю проживаю у маленькому містечку, тому в місті панує безробіття. Та навіть ті, хто працює, отримують копійки.
Приблизно півроку тому мій чоловік зібрався та поїхав на заробітки вахтовим методом під Київ, тому що годувати двох дітей із такими зарплатами як у нас дуже складно. Перші два місяці він висилав гроші та, навіть, приїжджав додому, а потім він пропав, зателефонував та повідомив, що додому не поверне, бо живе з іншою жінкою. На даний момент ми офіційно у шлюбі, але годувати однією двох дітей мені вже зовсім не по силам, тому я хочу подати на стягнення аліментів без розлучення, якщо це можливо.
Консультация юриста
У своєму питанні до юристів Ви вказали, що бажаєте отримувати аліменти без розлучення на двох дітей з їхнього батька, з яким перебуваєте у шлюбі офіційно. Звичайно, дивно, що Ви не бажаєте розірвати свої відносини з людиною, яка Вам відкрито зраджує з іншою жінкою. Ви абсолютно праві у тому, що подати заяву на стягнення аліментів представляється можливим незалежно від того, перебуваєте Ви у шлюбі чи ні. Нагадуємо Вам, що аліменти будуть нараховуватися на неповнолітніх дітей окремо. Але відразу обмовимося, що розмір аліментів, якщо у справі не братиме участь адвокат з сімейних питань, буде мінімальним. Тому, радимо Вам збільшити розмір аліментів, т.к. він буде стягуватися щомісяця і до 18 річного, а в деяких випадках до 23-річного віку, дитини, та для цього найняти сімейного адвоката.
Найчастіше трапляється так, що батько дітей, на якого покладаються аліменти, надає документи, у яких вказана мінімальна заробітна плата, відповідно, і розмір аліментів виходить досить скромним. Безумовно, утримувати двох дітей з такими аліментами дуже складно. Тому пропонуємо Вам свої послуги, щоб уникнути такої ситуації. Адвокат зможе витребувати докази інших доходів батька та аргументувати у суді досить високу суму аліментів, яку недбайливому батькові доведеться сплачувати на дитину.
Таким чином, дійсно, можна отримувати аліменти без розлучення, але звертаємо Вашу увагу на те, що нарахування аліментів буде здійснюватися з того моменту, коли Ви подасте заяву до суду, тому рекомендуємо Вам якомога швидше отримати усі консультації у наших юристів, оформити позовну заяву та подати її до суду.