Публикации


О наказании детей: возможно ли насилие?

О наказании детей: возможно ли насилие? Наказание насилием ребенка должно быть исключено из методов воспитания - это бесспорно и однозначно. Но иногда не стоит брезговать ...

Новая жизнь после развода – стресс или облегчение?

Новая жизнь после развода – стресс или облегчение? Развод для многих людей событие, кардинально меняющее всю их жизнь. Для одних развод – это трагедия, почти как конец жизни, ...

Психология: ребенка нужно любить

Психология: ребенка нужно любить Взаимоотношения родителей и детей – это вопрос, который всегда будет волновать общество, потому что рано или поздно каждому ...

Права бубушки и дедушки относительно внуков

Права бубушки и дедушки относительно внуков Попробуем разобрать, какие права имеют бабушки и дедушки касательно внуков, и как эти права можно реализовать.

Ещё статьи на сайте


Истории про развод


Дочка мужа от первого брака

Дочка мужа от первого брака Я же не желаю становиться мамой для девочки, я только желаю полноправно владеть своим будущим мужем.

Как я пережила развод с мужем в прошлом году

Как я пережила развод с мужем в прошлом году Развод, год спустя: история о том, как я пережила свой развод с бывшим.


Другие истории о разводах


РекомендацииОтзывы

На страничках сайта о разводе чувствуется такая редкая на сегодня забота о пользователях.


Развод в Киеве проходил быстро, как и обещали ребята. Судья по делу задавала сложные вопросы, на которые получала внятные ответы моего представителя. Рекомендую!


Весьма оригинальный, актуальный и абсолютно не похожий на существующие интернет портал о расторжении брака!


Консультации по семейным вопросам


задать вопрос юристу


Подробнее про услугу "бесплатная консультация юриста"

Меню сайта


Семейный адвокат
Новости о разводах


Переписка или статус в социальной сети могут стать причиной развода

Переписка или статус в социальной сети могут стать причиной развода Оказалось, что более 50% всех пар распадаются по причине конфликтов, которые возникают в различных социальных сетях.

Ратифицирована Конвенция, касающаяся международного взыскания алиментов

Ратифицирована Конвенция, касающаяся международного взыскания алиментов Украина присоединена к Конвенции, которая регулирует вопросы международного взыскания алиментов на детей, а также регулирует иные виды семейного содержания.

Развод из-за храпа?!

Развод из-за храпа?! Храп – это причина многих проблем в приличном количестве семей.

Больше новостей


Полезная информация
Зняття із реєстрації дружини після подружнього розлученняДобрий день! Я вже звертався сюди за порадою з іншого питання та дуже вдячний за тлумачні, зрозумілі відповіді, залишив свій відгук в Інтернеті про адвоката, що надав якісну консультацію. І ось знову потрібна Ваша допомога. Нещодавно розлучилися з дружиною після 15 років спільного життя, дітей у нас немає. Але розлучення - розлученням, а от жити, ми продовжуємо разом. Не те що б ми шкодували про те, що розлучилися або переглянули свої погляди на сімейне життя, просто ніяк не можу зрозуміти, як виписати дружину після розлучення з квартири, а вона йти не бажає. У неї є однокімнатна, залишилася від батьків недавно, але з цієї виписуватися не хоче, ні в яку.

Я намагався її вмовити, все-таки дружині є де жити. Навіть пропонував їй грошей на перший час, загалом, багато всього пробував, щоб домовитися по-хорошому, все-таки стільки років разом прожили. Може, є якісь закони, за якими без зайвої грубості можна виселити колишню дружину із квартири після розлучення? Зрештою, ми вже чужі один одному, та пора починати жити заново, а живучи разом це важко зробити. Допоможіть, будь ласка, адже така її впертість ні в які рамки не лізе!

Тим більше що дружина сама вкрай наполягала на якнайшвидшому розлученні, тому що покохала іншого і мріє узаконити із ним стосунки. Я вже не знаю, що робити.

Консультация юриста
Зняття із реєстрації дружини після подружнього розлучення

Розлучення - це складний і довгий процес, особливо, коли починається розділ майна і розподіл його на спільне і власне, коли подружжя вирішує питання, пов'язані з дітьми та виселенням одного із них в примусовому порядку. Завжди важливо постаратися врегулювати всі питання мирним шляхом, якось домовитися, пропонувати зручні для обох подружжя варіанти, тому, що посвариться остаточно - справа нехитра. Спробуйте дізнатися у колишньої дружини причини такого завзяття, може вона погодиться поїхати добровільно, якщо запропонувати їй щось натомість, окрім грошей.

У крайньому випадку, Вам залишиться тільки судовий процес, який зажадає від Вас багато сил та нервів, а також допомоги адвоката по судовим справам. Для того щоб рішення було на Вашу користь, потрібно буде зібрати чимало документів і довідок. Тому варто спробувати все-таки домовитися по-хорошому.

Якщо не вдається домовитися та чітко пояснити колишньої дружини про те, що їй слід добровільно знятись із реєстраційного обліку і виїхати із займаної нею житлоплощі, звертайтесь - підкажемо як бути і що робити. Адже, Основний Закон України гарантує право володіти та користуватися своєю власністю, а також вказує на те, що право приватної власності є непорушним, а цивільне законодавство уточнює, що правом власності є право особи на річ (майно), яке вона здійснює відповідно до закону за своєю волею, незалежно від волі інших осіб. Таким чином, власник квартири має всі законні права на звернення за допомогою адвоката до суду та із позовом про виселення, тому що право користування житлом, яке належить на праві приватної власності іншій особі надається виключно члену сім'ї власника цього житла, а тому особистий сервітут не може бути встановлений щодо колишньої дружини або колишнього чоловіка.Рейтинг: 4.5/5, основан на 178 голосах.

Это Вам будет интересно:


Юридические консультации
Допомога по стягненню заборгованості по аліментам ...

День добрий, моє ім'я Галина, я вже кілька років перебуваю у стані розлучення подружжя, так як знайомі підказали, що ...

Термінове розлучення із дружиною через суд

Здравствуйте, цікавлюся питанням термінового розлучення із дружиною через суд! Шість років тому від мене пішла дружина ...

Оформити розлучення подружжя та про терміни ...

Дуже хочу дізнатися, чи маю я право забрати спільно нажите рухоме майно, таке як: техніка і меблі, у чоловіка, якщо офіційно ...Наши контакты


Телефон:
E-mail:

© Авторские права на публикации, новости, статьи и прочие материалы, размещённые на сайте развод.kiev.ua принадлежат владельцу сайта или авторам публикаций. Разумеется, что владелец сайта может полностью или частично не разделять мнения авторов материалов и, при этом, не комментировать своё несогласие.
     Все материалы сайта разрешено цитировать в сети Интернет только частично без особого разрешения и только при условии прямой ссылки на страницу цитированного материала. Любое использование статей сайта вне Интернета либо полная перепечатка статей на сторонних сайтах возможно только с разрешения автора.
Развод - Зняття із реєстрації дружини після подружнього розлучення, 2024 год |
12ab4d12467062cae89ece2f5705d118
Наверх