Здравствуйте, цікавлюся питанням термінового розлучення із дружиною через суд! Шість років тому від мене пішла дружина та забрала із собою дитину. Кілька разів намагалася подавати на розлучення подружжя, але я не погоджувався розлучитися із дружиною, все чекав, що одумається та повернеться. Вона поїхала в іншу країну, через два роки після цього до мене прийшов позов із суду від дружини на розлучення, але я не пішов, а потім якось вже й забули про розлучення. Суд так і не відбувся, але в цьому я не впевнений повністю.
Зараз ми живемо кожен своїм життям, дитина вже повнолітня, залишилася загальна однокімнатна квартира, в якій живе наш син, у мене є ще трикімнатна, куплена вже після виїзду дружини. Так уже склалося, що вже я сам хочу узаконити стосунки із іншою жінкою, але не дуже уявляю, що для цього потрібно. Де і як дізнатися про те, чим завершився розлучення із дружиною в суді 4 роки тому, може потрібно відновити процес? І чим мені загрожує сьогодні розлучення із колишньою дружиною?
Як не втратити того майна, що в мене є зараз, адже за чотири роки я придбав квартиру та машину, вважаючи, що нас розвели, як подружжя, нехай і без моєї участі в суді. Хоча про результати мені нічого невідомо, а значить, ми все ще можемо бути чоловіком і дружиною, так? Хотілося б стати вільною людиною без зайвих втрат, якщо це можливо і як можна швидше.
Консультация юриста
Сподіваємося, Ви і самі розумієте, що ситуація досить педантична та розібратися в ній, обмежуючись консультацією в онлайні, може бути складно. Тут є багато нюансів, від яких може залежати кінцевий результат шлюборозлучного справи і справи про поділ майна подружжя. Якщо у Вашої колишньої дружини вийшло домогтися розлучення без Вашої присутності, тоді достатньо буде отримати підтвердження розлучення - для цього достатньо відвідати суд, в якому було відкрито позовне судочинство і, в канцелярії суду, попросити рішення суду про розірвання шлюбу. А в протилежному випадку все складніше, - потрібно буде пройти всю процедуру розлучення, запросити адвоката по сімейним питанням та ініціювати процес поділу майна, а також визнання права, на те майно, що є Вашою приватною власністю.
Навіть якщо Ви давно не живете із дружиною, за документами Ви залишилися чоловіком і дружиною, а значить, будь-яке придбане майно належить обом на праві спільної сумісної власності подружжя. Є, звичайно, варіанти вирішення, але для цього потрібно як слід вникнути в ситуацію та врахувати всі існуючі деталі. Терміново телефонуйте та записуйтись на прийом до адвоката по сімейним питанням.