Публикации


О наказании детей: возможно ли насилие?

О наказании детей: возможно ли насилие? Наказание насилием ребенка должно быть исключено из методов воспитания - это бесспорно и однозначно. Но иногда не стоит брезговать ...

Новая жизнь после развода – стресс или облегчение?

Новая жизнь после развода – стресс или облегчение? Развод для многих людей событие, кардинально меняющее всю их жизнь. Для одних развод – это трагедия, почти как конец жизни, ...

Психология: ребенка нужно любить

Психология: ребенка нужно любить Взаимоотношения родителей и детей – это вопрос, который всегда будет волновать общество, потому что рано или поздно каждому ...

Права бубушки и дедушки относительно внуков

Права бубушки и дедушки относительно внуков Попробуем разобрать, какие права имеют бабушки и дедушки касательно внуков, и как эти права можно реализовать.

Ещё статьи на сайте


Истории про развод


Дочка мужа от первого брака

Дочка мужа от первого брака Я же не желаю становиться мамой для девочки, я только желаю полноправно владеть своим будущим мужем.

Как я пережила развод с мужем в прошлом году

Как я пережила развод с мужем в прошлом году Развод, год спустя: история о том, как я пережила свой развод с бывшим.


Другие истории о разводах


РекомендацииОтзывы

Хочется просто сказать спасибо за полезную информацию о расторжении брака и разделе имущества во время развода!


В связи с непростой жизненной ситуации не смог платить алименты. Жена воспользовавшись этим подала в суд иск о взыскании задолженности по алиментам и пени. Славо Богу я обратился к адвокату по семейным дела, который защитил мои интересы в суде. Жена дело проиграла и осталась без ничего!


На страничках сайта о разводе чувствуется такая редкая на сегодня забота о пользователях.


Консультации по семейным вопросам


задать вопрос юристу


Подробнее про услугу "бесплатная консультация юриста"

Меню сайта


Семейный адвокат
Новости о разводах


Переписка или статус в социальной сети могут стать причиной развода

Переписка или статус в социальной сети могут стать причиной развода Оказалось, что более 50% всех пар распадаются по причине конфликтов, которые возникают в различных социальных сетях.

Ратифицирована Конвенция, касающаяся международного взыскания алиментов

Ратифицирована Конвенция, касающаяся международного взыскания алиментов Украина присоединена к Конвенции, которая регулирует вопросы международного взыскания алиментов на детей, а также регулирует иные виды семейного содержания.

Развод из-за храпа?!

Развод из-за храпа?! Храп – это причина многих проблем в приличном количестве семей.

Больше новостей


Полезная информация
Як проходить розмін неприватизованої квартири при розлученні подружжяДобрий день, шановні адвокати по сімейним справам! У мене зараз дуже складна сімейна ситуація, яка пов'язана із подружнім розлученням. У нас із дружиною спільна дитина та неприватизована квартира, так що я впевнений, що процедуру розлучення доведеться проводити за допомогою суду, тому потребую послуг сімейного адвоката.

Але при цьому у нас є ще одна спільна квартира, яка була куплена у шлюбі, проте мене цікавить розмін зазначеної раніше неприватизованої квартири. Моя дружина проти розлучення та стверджує, що ніколи не погодиться ні на розлучення, ні на розмін квартири, не ділитиме майно і загрожує тим, що забере дитину собі. Проте, йти мені нікуди і поки просто доводиться миритися з цією ситуацією та терпіти постійні скандали з боку дружини.

Але чи можна розміняти квартири, якщо вона не є нашою власністю, а вважається міський, як я розумію? Цілком можливо, що якщо я не зможу отримати згоду своєї дружини, мені доведеться звертатися до адвоката, який підготує документи до суду, щоб домогтися розміну та розділу майна. Тому мене цікавить успішність цього заходу і які етапи мені доведеться пройти, щоб досягти своєї мети.

Ви вже давали мені пораду юриста безпосередньо по розлученню, але я просто забув про наше житлове питання, зокрема, щодо того, як розділити неприватизоване майно подружжя. Як я знаю, навіть, якщо я зможу домогтися добровільного рішення від своєї дружини або розділу по суду, то процес розміну квартири все одно буде дуже складним і тут без адвоката з питань розділу нерухомості немає сенсу йти до суду. Як мені казали знайомі, це може зайняти дуже багато часу та й самостійно можно нічого не домогтися, а жити із дружиною після розлучення я явно не хочу, допоможіть!

Консультация юриста
Як проходить розмін неприватизованої квартири при розлученні подружжя

Здравствуйте! Насправді, у Вас склалася дуже складна ситуація, яку буде проблематично вирішити своїми силами, тому що розділ неприватизованої квартири досить непросте заняття. Звичайно, поділити навпіл спільне майно подружжя, в тому числі і ту квартиру, що була куплена Вами у шлюбі, можливо протягом одного-двох засідань суду за допомогою адвоката по сімейним справам. Дуже важливо правильно підготувати всі необхідні документи, адже (в разі можливого суду) це може вплинути на рішення із Вашого питання.

Так, якщо розмін неприватизованої квартири не можливий добровільно, то це можна зробити декількома способами. Можна спробувати розділити особові рахунки, після чого квартира автоматично перейде в розряд комунальної. Після, Ви зможете приватизувати і продати свою частину, купивши нову квартиру. Але на практиці це дуже складно та, іноді, буває просто неможливо.

Якщо Ви зможете домогтися згоди подружжя, то можна провести обмін, підібравши двох покупців. Але це буває дуже складно, адже є невелика кількість сімей, які готові жити разом з іншими людьми, навіть за умови збільшення житлової площі.

Але, якщо Ваша дружина не дає добро на розмін, то Вам знову ж необхідно підібрати покупця або сім'ю, яка захоче переїхати у Вашу квартиру та обміняти своє житло на Вашу долю. Після цього можна звернутися до суду із питання примусового розміну. При наявності конкретного варіанту обміну суд зможе винести позитивне рішення.

Але Ваше питання, як Ви і самі розумієте, не таке просте, тобто з ним доведеться розбиратися разом з юристом, тому звертайтесь, будемо працювати!Рейтинг: 4.7/5, основан на 178 голосах.

Это Вам будет интересно:


Юридические консультации
Стягнути аліменти в певній сумі грошей

Добрий день, прийшла до Вас з питанням про те, як стягнути аліменти в певній сумі грошей! Я розлучена протягом трьох ...

Адвокат допоможе знизити суму аліментів

Здравствуйте, моє ім'я Сніжана, ми з моїм колишнім чоловіком кілька років перебуваємо в розлученні, за час шлюбу у нас ...

Офіційне припинення відносин з дружиною шляхом ...

Вітаю! Цей сайт мені порадив друг, він дуже добре відгукувався про тутешних юристів та я вирішив на його пораду звернутись ...Наши контакты


Телефон:
E-mail:

© Авторские права на публикации, новости, статьи и прочие материалы, размещённые на сайте развод.kiev.ua принадлежат владельцу сайта или авторам публикаций. Разумеется, что владелец сайта может полностью или частично не разделять мнения авторов материалов и, при этом, не комментировать своё несогласие.
     Все материалы сайта разрешено цитировать в сети Интернет только частично без особого разрешения и только при условии прямой ссылки на страницу цитированного материала. Любое использование статей сайта вне Интернета либо полная перепечатка статей на сторонних сайтах возможно только с разрешения автора.
Развод - Як проходить розмін неприватизованої квартири при розлученні ..., 2024 год |
12ab4d12467062cae89ece2f5705d118
Наверх