Публикации


О наказании детей: возможно ли насилие?

О наказании детей: возможно ли насилие? Наказание насилием ребенка должно быть исключено из методов воспитания - это бесспорно и однозначно. Но иногда не стоит брезговать ...

Новая жизнь после развода – стресс или облегчение?

Новая жизнь после развода – стресс или облегчение? Развод для многих людей событие, кардинально меняющее всю их жизнь. Для одних развод – это трагедия, почти как конец жизни, ...

Психология: ребенка нужно любить

Психология: ребенка нужно любить Взаимоотношения родителей и детей – это вопрос, который всегда будет волновать общество, потому что рано или поздно каждому ...

Права бубушки и дедушки относительно внуков

Права бубушки и дедушки относительно внуков Попробуем разобрать, какие права имеют бабушки и дедушки касательно внуков, и как эти права можно реализовать.

Ещё статьи на сайте


Истории про развод


Дочка мужа от первого брака

Дочка мужа от первого брака Я же не желаю становиться мамой для девочки, я только желаю полноправно владеть своим будущим мужем.

Как я пережила развод с мужем в прошлом году

Как я пережила развод с мужем в прошлом году Развод, год спустя: история о том, как я пережила свой развод с бывшим.


Другие истории о разводах


РекомендацииОтзывы

Очень помогли, спасибо! С Вами приятно работать! Ребята юристы - Вы умнички.


Расторжении брака и призназнание местопроживания ребенка с отцом для меня было простым делом, так как заказал услугу юристов по семейному праву. Специалисты выиграли суд и ребенок после расторжения брака будет проживать со мной, с его любящим отцом.


Спасибо за полезную информацию! Тут я смогла найти все о разводе и алиментах на ребенка!! Все что вы делаете для всех нас, уажаемые семейные юристы, вне всякого сомнения- очень важно!!!


Консультации по семейным вопросам


задать вопрос юристу


Подробнее про услугу "бесплатная консультация юриста"

Меню сайта


Семейный адвокат
Новости о разводах


Переписка или статус в социальной сети могут стать причиной развода

Переписка или статус в социальной сети могут стать причиной развода Оказалось, что более 50% всех пар распадаются по причине конфликтов, которые возникают в различных социальных сетях.

Ратифицирована Конвенция, касающаяся международного взыскания алиментов

Ратифицирована Конвенция, касающаяся международного взыскания алиментов Украина присоединена к Конвенции, которая регулирует вопросы международного взыскания алиментов на детей, а также регулирует иные виды семейного содержания.

Развод из-за храпа?!

Развод из-за храпа?! Храп – это причина многих проблем в приличном количестве семей.

Больше новостей


Полезная информация
Розмін або розділ квартири після подружнього розлученняЗдравствуйте! У нас із чоловіком почався шлюборозлучний процес, я, за допомогою юриста, віддала заяву до суду, щоб нас розвели примусово, адже чоловік відмовився від того, щоб розлучатися мирним шляхом за згодою обох із подружжя.

У нас є неповнолітня дитина, так що під час першого засідання, суддя дав мені 3 місяці на обдумування рішення щодо розлучення. По закінченні цього часу, суддя, на прохання адвоката, обіцяв розвести нас, якщо я не зміню свого рішення.

Але мене цікавить не тільки розлучення, а можливість розміняти квартиру, але юрист, якого я найняла, чесно зізналася, що не має досвіду у справах про розділ майна, порадила звернутися до Вас на сайт, адже, суд став моєю останньою надією. Я не хочу жити разом зі своїм чоловіком після розлучення, але він говорить про те, що він не дасть мені продати квартиру і, навіть, якщо я все-таки доб'юся розлучення з допомогою свого юриста, мені все одно доведеться жити в одній квартирі разом із ним та ніякий адвокат мені у цьому не допоможе.

Але я дуже хочу розділити квартиру, так що готова подати до суду, якщо чоловік так і не змінить свого рішення та не захоче добровільно розміняти квартиру. Тому мене цікавить, що мені буде потрібно, щоб домогтися рішення про розділ майна та здійснити продаж, а також цікавлять Ваші послуги по розділу майна у суді.

Мене цікавить і розділ квартири в нерівних частках. Справа в тому, що купуючи квартиру, 2/3 суми нам дали мої батьки, розмінявши своє житло, а інша частина була особистими заощадженнями мого чоловіка. Виходить, що я більше брала участь в покупці квартирі, ніж мій чоловік, отже повинна отримати більшу частку при її розділі.

Консультация юриста
Розмін або розділ квартири після подружнього розлучення

Добрий день, дякуємо Вам за довіру та поставлене запитання! Як правило, розділ квартири на частки, відбувається безпосередньо під час розлучення подружжя, тут Ваш юрист правильно порадила звернутися до професіоналів, так як сам процес поділу майна досить сильно відрізняється від процесу розлучення і вимагає присутність достатньо кваліфікованого у цих питаннях фахівця. На практиці, зазвичай, кожна сторона отримує по 50 відсотків із загального майна, але буває, коли адвокат по сімейних справах виграє для свого Клієнта більшу частину від майна подружжя, тому наведені Вами у запитанні аргументи можуть бути вразовані судом при розподілі майна, отже Ваша частка буде збільшена.

У тому випадку, якщо розірвання шлюбних відносин буде офіційно оформлено, Ви також маєте право на поділ майна подружжя протягом трьох років. Але не слід зволікати із цим питанням, оскільки може вийде, що одна квартира матиме двох власників, які більше не мають родинних зв'язків. Отже, Ви цілком зможете продати квартиру, але за згодою другого власника, а саме Вашого чоловіка, або через суд.

Проблеми виникають у тому випадку, якщо другий власник відмовляється продавати квартиру. У такому випадку необхідно звернутися до адвоката, який зможе грамотно підготувати документи і звернутися до суду, найголовніше - правильно оформити всі необхідні папери, що може вплинути на швидкість винесення судового рішення.

Ви ще поставили запитання про можливість провести розмін квартири після розлучення в нерівних частках, коли один з подружжя вніс більший внесок в покупку загальної квартири. Якщо звернутися до закону, то це цілком можливо зробити. Найголовніше - довести факт того, що Ви більше брали участь у купівлі квартири, ніж Ваш чоловік, отже маєте право отримати більшу частку при розділі.

Для цього також необхідно звернутися до сімейного юриста, який підготує документи, зможе підтвердити цей факт або знайти свідків, які дадуть свідчення для суду. Це дуже складне питання, тому що краще отримати допомогу від юриста, який зможе вплинути на процес розділу або розміну нерухомості.Рейтинг: 4.5/5, основан на 178 голосах.

Это Вам будет интересно:


Юридические консультации
Как повысить размер алиментных выплат на ...

Добрый день! Нас зовут Маргарита и Владимир, мы граждане Украины и постоянно проживает на ее территории. После брака, ...

Как осуществить развод супружеской пары?

Добрый вечер, я хочу подать на развод с женой. Фактичеки мы не живем вместе уже несколько лет. У меня другая женщина, ...

Вивезення дитини за кордон після розлучення ...

Здравствуйте! Знаю, до Вас часто звертаються із найрізноманітнішими випадками та, одночасно, отримують адекватні відповіді, ...Наши контакты


Телефон:
E-mail:

© Авторские права на публикации, новости, статьи и прочие материалы, размещённые на сайте развод.kiev.ua принадлежат владельцу сайта или авторам публикаций. Разумеется, что владелец сайта может полностью или частично не разделять мнения авторов материалов и, при этом, не комментировать своё несогласие.
     Все материалы сайта разрешено цитировать в сети Интернет только частично без особого разрешения и только при условии прямой ссылки на страницу цитированного материала. Любое использование статей сайта вне Интернета либо полная перепечатка статей на сторонних сайтах возможно только с разрешения автора.
Развод - Розмін або розділ квартири після подружнього розлучення, 2024 год |
12ab4d12467062cae89ece2f5705d118
Наверх