Публикации


О наказании детей: возможно ли насилие?

О наказании детей: возможно ли насилие? Наказание насилием ребенка должно быть исключено из методов воспитания - это бесспорно и однозначно. Но иногда не стоит брезговать ...

Новая жизнь после развода – стресс или облегчение?

Новая жизнь после развода – стресс или облегчение? Развод для многих людей событие, кардинально меняющее всю их жизнь. Для одних развод – это трагедия, почти как конец жизни, ...

Психология: ребенка нужно любить

Психология: ребенка нужно любить Взаимоотношения родителей и детей – это вопрос, который всегда будет волновать общество, потому что рано или поздно каждому ...

Права бубушки и дедушки относительно внуков

Права бубушки и дедушки относительно внуков Попробуем разобрать, какие права имеют бабушки и дедушки касательно внуков, и как эти права можно реализовать.

Ещё статьи на сайте


Истории про развод


Дочка мужа от первого брака

Дочка мужа от первого брака Я же не желаю становиться мамой для девочки, я только желаю полноправно владеть своим будущим мужем.

Как я пережила развод с мужем в прошлом году

Как я пережила развод с мужем в прошлом году Развод, год спустя: история о том, как я пережила свой развод с бывшим.


Другие истории о разводах


РекомендацииОтзывы

Благодарим Вас за тот огромнейший труд, который Вы, юристы по семейным делам, делаете постоянно для пользователей сайта о разводе в Киеве. Умнички!!!


Огромное количество необходимой информации я нашёл именно на этом сайте о расторжении брака. За что Вам большущее спасибо!


Думаю, что проект о расторжении брака ожидает светлое будущее. Желаю удачи всем практикующим семейным юристам.


Консультации по семейным вопросам


задать вопрос юристу


Подробнее про услугу "бесплатная консультация юриста"

Меню сайта


Семейный адвокат
Новости о разводах


Переписка или статус в социальной сети могут стать причиной развода

Переписка или статус в социальной сети могут стать причиной развода Оказалось, что более 50% всех пар распадаются по причине конфликтов, которые возникают в различных социальных сетях.

Ратифицирована Конвенция, касающаяся международного взыскания алиментов

Ратифицирована Конвенция, касающаяся международного взыскания алиментов Украина присоединена к Конвенции, которая регулирует вопросы международного взыскания алиментов на детей, а также регулирует иные виды семейного содержания.

Развод из-за храпа?!

Развод из-за храпа?! Храп – это причина многих проблем в приличном количестве семей.

Больше новостей


Полезная информация
Реальна вартість розлучення в УкраїніДобрий день, у мене виникло питання - скільки коштує розлучення в Україні? Ми із чоловіком прожили 10 років разом, але не так давно відбулася дуже погана ситуація, яка змусила мене серйозно задуматися про розлучення зі своїм чоловіком.

Своє рішення я повідомила чоловік, але він відреагував дуже гостро і я не впевнена, що він погодиться на розлучення. Я багато чула про те, що розлучення вимагає захмарних сум, від 5000 і до 10000 тисяч гривень. Хоч ця сума і є у мене в наявності, але дуже б не хотілося витрачати її на процес розлучення.

У нас із чоловіком в даний момент двоє дітей, одній дитині 10, а іншому - 12 років. Я побоююся того, що наявність спільних дітей дуже ускладнить процедуру розлучення та зробить її дуже дорогої для мене, а як я вже сказала, не хотілося б віддавати величезну суму на розлучення в Україні, скільки коштує реально провести цю процедуру - і є моє основне питання.

Я розумію, що розірвання шлюбу з дітьми в Україні, як пишуть на сайтах багато адвокатів, досить складний процес. Але не могли б Ви розповісти, скільки коштує подати на розлучення в Україні і що може вплинути на ціну цього процесу? Хотілося б дізнатися і про можливість скористатися послугами юриста, адже я майже впевнена, що чоловік не піде «на мирову» і не дасть мені розлучення, так що доведеться займатися тривалою процедурою, а я не розумію у цьому питанні нічого, що може стати великою проблемою.

Консультация юриста
Реальна вартість розлучення в Україні

Добрий день, дякую за запитання про вартість розірвання шлюбних стосунків! Питання досить просте, якщо Вам потрібно провести розлучення в Україні, вартість дійсно може залежати від складності процесу (згоди подружжя, наявність дітей і майна подружжя, кваліфікації адвоката та інше).

Якщо вдасться домовиться із чоловіком та розлучитися полюбовно, при подачі заяви про розлучення в ЗАГС, Вам необхідно сплатити мито, яке складає кілька гривень. Якщо Ви розлучаєтесь повторно, тоді Вам доведеться сплатити подвійний розмір в якості мита. Конкретну суму державного мита можна знайти у Декреті Кабінету Міністрів України "Про державне мито". На цьому платежі за розірвання шлюбу в ЗАГСі закінчаться.

Але це в тому випадку, якщо ЗАГС проводить процес розлучення. Це можливо тільки тоді, коли процес розлучення проводиться за згодою обох сторін і у подружжя, звичайно ж, немає неповнолітніх дітей. Але, якщо зазначені умови подружжю не підходять, Законом пропонується провести шлюборозлучний процес через суд. Ціна в такому випадку збільшиться на рівень судового мита, послуги адвоката. Вона може бути різною, а суд може сам призначити мито - судовий збір, в залежності від складності процесу. Як правило, судовий збір може становити кілька сотень гривень, а деякі люди можуть бути повністю звільнені від сплати судового збору за рішенням суду. У такому випадку дізнатися конкретну суму судового збору при подачі позовної заяви до суду про розірвання шлюбу можна у Законі України "Про судовий збір".

Відзначимо й те, що у Вашому випадку, коли чоловік відмовляється від розлучення, може знадобитися допомога юриста по судових справах, адже судова тяганина може затягнутися на невизначений термін. Так що, дуже важливо правильно підготувати не тільки заяву про припинення шлюбу, але і всі документи, які можуть знадобитися в ході судового процесу з розлучення.

Якщо говорити про вартість розлучення з сімейним юристом, то вона знаходиться на прийнятному рівні і складає від 250 гривень за складання позовної заяви. Юридична допомога може істотно знизити час розлучення подружжя, допомогти уникнути негативних емоцій і не посилить подальші процеси про розділ майна, про визначення місця проживання дитини та в інших питаннях. Ваша ситуація дуже непроста, необхідно відповідально підійти до цього питання, щоб добитися необхідного Вам результату, телефонуйте і дізнайтеся конкретну вартість на юридичні послуги з розірвання шлюбних відносин через суд!Рейтинг: 4.7/5, основан на 178 голосах.

Это Вам будет интересно:


Юридические консультации
Решаем проблемы с наследством

У моей семьи есть небольшая квартира. В ней постоянно проживают мои родители, которые там зарегистрированы и прописаны ...

Допомагаємо розірвати шлюб, якщо чоловік ...

Добрий день, я чула, що Ви допомагаєте розірвати шлюб, якщо чоловік не дає згоду! У мене виникла дуже непроста ситуація, ...

Розлучення із дружиною та розділ майна у ...

Добрий день, шановні адвокати! Мені потрібна консультація юриста по шлюборозлучному процесу, оскільки вже призначена ...Наши контакты


Телефон:
E-mail:

© Авторские права на публикации, новости, статьи и прочие материалы, размещённые на сайте развод.kiev.ua принадлежат владельцу сайта или авторам публикаций. Разумеется, что владелец сайта может полностью или частично не разделять мнения авторов материалов и, при этом, не комментировать своё несогласие.
     Все материалы сайта разрешено цитировать в сети Интернет только частично без особого разрешения и только при условии прямой ссылки на страницу цитированного материала. Любое использование статей сайта вне Интернета либо полная перепечатка статей на сторонних сайтах возможно только с разрешения автора.
Развод - Реальна вартість розлучення в Україні, 2024 год |
12ab4d12467062cae89ece2f5705d118
Наверх