Публикации


О наказании детей: возможно ли насилие?

О наказании детей: возможно ли насилие? Наказание насилием ребенка должно быть исключено из методов воспитания - это бесспорно и однозначно. Но иногда не стоит брезговать ...

Новая жизнь после развода – стресс или облегчение?

Новая жизнь после развода – стресс или облегчение? Развод для многих людей событие, кардинально меняющее всю их жизнь. Для одних развод – это трагедия, почти как конец жизни, ...

Психология: ребенка нужно любить

Психология: ребенка нужно любить Взаимоотношения родителей и детей – это вопрос, который всегда будет волновать общество, потому что рано или поздно каждому ...

Права бубушки и дедушки относительно внуков

Права бубушки и дедушки относительно внуков Попробуем разобрать, какие права имеют бабушки и дедушки касательно внуков, и как эти права можно реализовать.

Ещё статьи на сайте


Истории про развод


Дочка мужа от первого брака

Дочка мужа от первого брака Я же не желаю становиться мамой для девочки, я только желаю полноправно владеть своим будущим мужем.

Как я пережила развод с мужем в прошлом году

Как я пережила развод с мужем в прошлом году Развод, год спустя: история о том, как я пережила свой развод с бывшим.


Другие истории о разводах


РекомендацииОтзывы

Для меня сайт Развод в Киеве - это находка! Вторую неделю сижу на сайте и валить отсюда совсем не собираюсь, прочитал всё. Интересно, здорово!


Думаю, что проект о расторжении брака ожидает светлое будущее. Желаю удачи всем практикующим семейным юристам.


Спасибо за полезную информацию! Тут я смогла найти все о разводе и алиментах на ребенка!! Все что вы делаете для всех нас, уажаемые семейные юристы, вне всякого сомнения- очень важно!!!


Консультации по семейным вопросам


задать вопрос юристу


Подробнее про услугу "бесплатная консультация юриста"

Меню сайта


Семейный адвокат
Новости о разводах


Переписка или статус в социальной сети могут стать причиной развода

Переписка или статус в социальной сети могут стать причиной развода Оказалось, что более 50% всех пар распадаются по причине конфликтов, которые возникают в различных социальных сетях.

Ратифицирована Конвенция, касающаяся международного взыскания алиментов

Ратифицирована Конвенция, касающаяся международного взыскания алиментов Украина присоединена к Конвенции, которая регулирует вопросы международного взыскания алиментов на детей, а также регулирует иные виды семейного содержания.

Развод из-за храпа?!

Развод из-за храпа?! Храп – это причина многих проблем в приличном количестве семей.

Больше новостей


Полезная информация
Вивезення дитини за кордон після розлучення подружжяЗдравствуйте! Знаю, до Вас часто звертаються із найрізноманітнішими випадками та, одночасно, отримують адекватні відповіді, які можуть допомогти прийняти рішення. У мене така ситуація: є чоловік з яким ми живемо вже більше шести років, але при цьому він часто їздить по відрядженнях, мені доводиться виховувати дитину самій. А це ж не справа, коли дитина росте без батька лише тому, що той практично весь час проводить поза ношою країною.

Так склалося, що я встигла знайти іншого чоловіка - іноземця, який розуміє мене набагато краще. Він запрошує жити до себе, готовий прийняти разом із дитиною, ласкавий і ніжний, багато заробляє, у нас багато схожих інтересів та нам цікаво проводити час втрьох.

Правда, є проблема, живе він у іншій країні, а дитину без згоди чоловіка я вивезти не можу. Хотілося б дізнатися, як провернути розлучення із чоловіком, якщо він проти, тому що я точно знаю, що просто так він мене не відпустить, чисто із шкідливості. Як вивести дитину за кордон і провести розлучення без згоди чоловіка, якщо є такий шанс, хотілося б їм скористатися. Підкажіть, як діяти? Вся надія тільки на Вас, я більше не хочу залишатися тут на самоті і бачити чоловіка тільки кілька разів на рік, постійно випрошуючи у нього дозвіл на вивезення дитини за межі іноземної держави на відпочинок.

Консультация юриста
Вивезення дитини за кордон після розлучення подружжя

Доброго часу доби. Для отримання дозволу на вивезення дитини за кордон, дійсно, необхідно звертатися до батька дитини і, навіть, у тому випадку, якщо Вам вдасться розірвати шлюб, все-ж біологічний батько від цього не втратить свої права на дитину. Вам також, як і раніше доведеться брати його дозвіл на вивезення дитини за кордон у письмовому вигляді і нотаріально засвідчувати його, кожен раз, як буде в цьому необхідність. Але, якщо біологічний батько відмовить Вам у вивезенні дитини, можна звернутися до адвоката по сімейним справам, який вирішить це питання через підготовку позовної заяви до суду та представництва Ваших інтересів. Таким чином, можна у примусовому порядку зобов'язати батька дитини дати право йому покинути межі України за рішенням суду із його матір'ю. На жаль, без вагомих причин та без згоди чоловіка, процес розлучення не може бути проведений. Єдиний варіант - змусити Вашого чоловіка захотіти розлучитися із Вами або запросити у справу сімейного юриста, який пояснить суду обставини і причини, які спонукали Вас до шлюборозлучного процесу.

Не забувайте про те, що Ви можете на психологічному рівні управляти чоловіком, як жінка. Подумайте, що його більше злить. Докучайте йому, як можете, тобто робіть все навпаки. Якщо він хоче, щоб у квартирі було чисто, влаштуйте справжній бардак та відмовляйтеся прибирати, звертайтесь з ним грубо, не проявляючи жодних позитивних почуттів. Якщо Ви твердо впевнені, що він не підходить Вам, як чоловік, треба діяти рішуче. Однак якщо не до кінця впевнені і можете передумати, тоді, може, просто краще поговорити із чоловіком, дати зрозуміти, що Вас не влаштовує, може, він одумається, увійде у Ваше становище і дещо змінить своє життя: буде проводити час у відрядженнях на багато менше, почне приділяти більше часу дитині і т.д.

Все-таки він його справжній батько. Часом деякі ситуації можна вирішити мирним шляхом. Але, якщо такий варіант Вам неприйнятний, не варто посилювати ситуацію та звертайтесь до адвоката по сімейним справам за вирішення Ваших питань на практиці. Удачи Вам!Рейтинг: 4.7/5, основан на 178 голосах.

Это Вам будет интересно:


Юридические консультации
Как получить наследство, которое положено ...

Здравствуйте, обращаюсь к вам со своей проблемой. Недавно у меня умерла бабушка, и осталась квартира. Бабушка никогда ...

Шлюборозлучний процес з іноземним громадянином

Ще в студентські роки я вийшла заміж за іноземця в Росії. Можна сказати, що в той час ми були самою ідеальною парою серед ...

Раздел супружеской однокомнатной квартиры

Мы с супругой в браке около пяти лет. Родители жены подарили ей на свадьбу однокомнатную квартиру. Меня тут же туда прописали, ...Наши контакты


Телефон:
E-mail:

© Авторские права на публикации, новости, статьи и прочие материалы, размещённые на сайте развод.kiev.ua принадлежат владельцу сайта или авторам публикаций. Разумеется, что владелец сайта может полностью или частично не разделять мнения авторов материалов и, при этом, не комментировать своё несогласие.
     Все материалы сайта разрешено цитировать в сети Интернет только частично без особого разрешения и только при условии прямой ссылки на страницу цитированного материала. Любое использование статей сайта вне Интернета либо полная перепечатка статей на сторонних сайтах возможно только с разрешения автора.
Развод - Вивезення дитини за кордон після розлучення подружжя, 2023 год |
12ab4d12467062cae89ece2f5705d118
Наверх