Публикации


О наказании детей: возможно ли насилие?

О наказании детей: возможно ли насилие? Наказание насилием ребенка должно быть исключено из методов воспитания - это бесспорно и однозначно. Но иногда не стоит брезговать ...

Новая жизнь после развода – стресс или облегчение?

Новая жизнь после развода – стресс или облегчение? Развод для многих людей событие, кардинально меняющее всю их жизнь. Для одних развод – это трагедия, почти как конец жизни, ...

Психология: ребенка нужно любить

Психология: ребенка нужно любить Взаимоотношения родителей и детей – это вопрос, который всегда будет волновать общество, потому что рано или поздно каждому ...

Права бубушки и дедушки относительно внуков

Права бубушки и дедушки относительно внуков Попробуем разобрать, какие права имеют бабушки и дедушки касательно внуков, и как эти права можно реализовать.

Ещё статьи на сайте


Истории про развод


Дочка мужа от первого брака

Дочка мужа от первого брака Я же не желаю становиться мамой для девочки, я только желаю полноправно владеть своим будущим мужем.

Как я пережила развод с мужем в прошлом году

Как я пережила развод с мужем в прошлом году Развод, год спустя: история о том, как я пережила свой развод с бывшим.


Другие истории о разводах


РекомендацииОтзывы

Очень уникальный, интересный и новый ресурс о разводе! Хочется поддержать Вас денежкой. Как это можно организовать?


Просто замечательный сайт! Очень здорово, что есть такая помощь в Интернете по вопросам развода. Всё очень удобно и просто.


Семейные адвокаты помогли мне разделить имущество, которое было приобретено в браке. Очень благодарен, рекомендую!


Консультации по семейным вопросам


задать вопрос юристу


Подробнее про услугу "бесплатная консультация юриста"

Меню сайта


Семейный адвокат
Новости о разводах


Переписка или статус в социальной сети могут стать причиной развода

Переписка или статус в социальной сети могут стать причиной развода Оказалось, что более 50% всех пар распадаются по причине конфликтов, которые возникают в различных социальных сетях.

Ратифицирована Конвенция, касающаяся международного взыскания алиментов

Ратифицирована Конвенция, касающаяся международного взыскания алиментов Украина присоединена к Конвенции, которая регулирует вопросы международного взыскания алиментов на детей, а также регулирует иные виды семейного содержания.

Развод из-за храпа?!

Развод из-за храпа?! Храп – это причина многих проблем в приличном количестве семей.

Больше новостей


Полезная информация
Шлюборозлучний процес з іноземним громадяниномЩе в студентські роки я вийшла заміж за іноземця в Росії. Можна сказати, що в той час ми були самою ідеальною парою серед наших знайомих, а мені сімейне життя нагадувала казку. Але коли чоловік отримав диплом, ми вирішили переїхати жити в його країну. Я відразу зрозуміла, що, незважаючи на фінансову достаток, я не зможу тут жити. Він же повертатися в Україну не хоче і наша казка різко переросла в реальність і побут. Я зрозуміла, що не зможу зберегти сім'ю, розлучення стало єдиною надією повернутися додому, на батьківщину. Чоловік, дізнавшись про це, заперечувати не став, хоча й письмової згоди на розлучення з ним не дає.

Оскільки дітьми ми обзавестися не встигли, я вважала, що розлучення складним не буде. Але, в житті виявилося, що це не так. Куди не зверталася, всі адвокати розводять руками і кажуть, що не мають поняття про те, чи можна розірвати шлюб з іноземцем без нього на території України. Згадавши, що Ви кілька разів своїми порадами та консультаціями допомогли людям уникнути деяких складних ситуацій з питань припинення подружніх відносин, я вирішила звернутися до Вас за допомогою в шлюборозлучному процесі з громадянином іншої держави. Розумію, що, як кажуть інші адвокати, в моїй ситуації може бути тільки складне розлучення зі зміною прізвища, адже мій чоловік згоден розлучитися, але він же іноземець, а майно нажити ми ще не встигли і дітей теж немає. Як розлучитися з іноземцем в моєму випадку?

Консультация юриста
Шлюборозлучний процес з іноземним громадянином

Незважаючи на те, що Ви та Ваш чоловік згодні на розлучення і у Вас обох немає майнових претензій, можна не погодиться з тими адвокатами, які говорили Вам про те, що у Вашій ситуації розлучення з іноземцем в Україні - проблема досить велика. Нічого складного в цьому немає, звичайно, якщо справу про припинення шлюбу із громадянином іншої держави в Україні буде вести досвідчений юрист у сімейному праві. Справа в тому, що розірвати шлюб з іноземцем можна при дотриманні деяких умов. Якби Ви із чоловіком знаходилися на російській території, де Ви укладали шлюб, розлучення справили б на загальних підставах в загсі або суді за законодавством Російської Федерації. Але Ви перебуваєте в іншій країні, в Україні, і бажаєте саме тут розірвати свої стосунки.

Хотілося б з Вами зв'язатися, щоб уточнити деякі деталі шлюборозлучного процесу. Справа у тому, що в іншій країні між росіянами та громадянами цієї країни розірвання шлюбу з проблемами зустрічається досить часто, оскільки жителі деяких країн позов про розірвання шлюбу до суду подавати не можуть. Але, на Україні все набагато простіше і подружжя, в яких один з них іноземець, мають такі ж права, як і українці.

Звичайно, простіше в такій ситуації розірвати шлюб на території Росії відповідно до російського законодавства. Процедура в Україні вимагатиме від Вас запевнення і письмовий нотаріальний переклад на українську мову всіх документів, що свідчать про шлюб, які Ви маєте на руках. Звичайно, в деяких країнах такий процес розлучення з іноземцем на території України можуть не визнати, оскільки в їх законодавстві передбачені певні підстави для розлучення, яких немає в українському законодавстві.

Тонкощів законодавства обох країн більш ніж достатньо. Тому необхідно більш детально ознайомитися з нюансами у Вашій ситуації, щоб грамотно скласти необхідну документацію і з'ясувати, до суду якої країни (України чи Російської Федерації) краще подати позов для шлюборозлучного процесу з іноземцем.Рейтинг: 4.9/5, основан на 178 голосах.

Это Вам будет интересно:


Юридические консультации
Обжалование и вступление в права наследования ...

Обращаюсь за вашими советами уже далеко не первый раз. Надеюсь и на этот раз получить нужные разъяснения. В прошлый раз ...

В каких случаях можно оспорить завещание

Обращаюсь к вам во второй раз. С предыдущей моей проблемой вы помогли справится, теперь же я попала в несколько другой ...

Стягнення аліментів без розірвання шлюбу

Здравствуйте! Висловлюю Вам величезну подяку за відповіді на всі мої попередні питання по розлученню моєї знайомої, Ви ...Наши контакты


Телефон:
E-mail:

© Авторские права на публикации, новости, статьи и прочие материалы, размещённые на сайте развод.kiev.ua принадлежат владельцу сайта или авторам публикаций. Разумеется, что владелец сайта может полностью или частично не разделять мнения авторов материалов и, при этом, не комментировать своё несогласие.
     Все материалы сайта разрешено цитировать в сети Интернет только частично без особого разрешения и только при условии прямой ссылки на страницу цитированного материала. Любое использование статей сайта вне Интернета либо полная перепечатка статей на сторонних сайтах возможно только с разрешения автора.
Развод - Шлюборозлучний процес з іноземним громадянином, 2024 год |
12ab4d12467062cae89ece2f5705d118
Наверх