Ми давно живемо з дружиною разом, є спільна дитина 9 років, але нещодавно я дізнався, що дружина мені зраджує. Збираюся подавати на розлучення, але є декілька питань до адвоката по сімейним суперечках.
Справа у тому, що все майно записане на дружину, а я хочу, щоб дитина залишилася зі мною. Незважаючи на те, що житло подружжя слід ділити. Проте, як поділити його, щоб нам із сином було де жити? Розумію, що дуже необдумано оформляти документи на дружину, але тоді мені це здавалося нормальним, адже ми були однією родиною! Може, зіграє роль те, що дружина рідко буває вдома та постійно у роз'їздах?
Хотілося б, звичайно, щоб квартира дружини при розлученні дісталась мені разом із дитиною, я готовий збирати усі необхідні документи та довідки! Допоможіть порадою, бо жити із цією жінкою немає ніякого бажання, як і залишитися ні з чим. Купувалася квартира на гроші моїх батьків, дружина тоді не працювала, та й у мене зарплата ще не дозволяла зробити таку велику покупку, є договір купівлі-продажу і дарча. Дружина на розлучення згодна, але ділитися майном не має наміру.
Каже, що після розлучення все продасть та поїде з дитиною до коханця у іншу країну. Підкажіть, як повернути справу в мою сторону, адже сином-то дружина зовсім не займається.
Консультация юриста
доброго дня! Житлові питання при розлученнях досить часто проходять вкрай туго, навіть коли немає дітей або спільної власності. Звичайно, участь адвоката у цій справі значно полегшить його результат та прискорити вирішення проблеми. У даному випадку все залежатиме від того, кому зрештою присвоять опіку над дитиною і на чию сторону стане суддя у справі про поділ майна подружжя.
Найчастіше намагаються залишати дітей матері, якщо немає підстав їх розділяти та адвокат не бере участі у справі на боці батька. Для рішення на користь чоловіка будуть потрібні вагомі підстави і доказ того, що він здатний надати дитині належний догляд та забезпечення до повноліття, а також того, що мати не може належним чином доглядати за дитиною, наприклад веде аморальний спосіб життя.
Ну, а що стосується житлоплощі, то потрібно вивчити всі наявні документи. Куплене у шлюбі майно ділиться у більшості випадків, причому на користь дитини і того, де досвідченіше адвокат по сімейних справах. Але буває, що є підстави, за якими частина майна залишається тільки дружині або чоловіку. Все, як говориться - індивідуально. Звертайтесь, будь-ласка, на консультацію адвоката з сімейних питань із документами, будемо працювати над Вашою справою про розлучення і розподіл майна подружжя у судовому порядку.