Публикации


О наказании детей: возможно ли насилие?

О наказании детей: возможно ли насилие? Наказание насилием ребенка должно быть исключено из методов воспитания - это бесспорно и однозначно. Но иногда не стоит брезговать ...

Новая жизнь после развода – стресс или облегчение?

Новая жизнь после развода – стресс или облегчение? Развод для многих людей событие, кардинально меняющее всю их жизнь. Для одних развод – это трагедия, почти как конец жизни, ...

Психология: ребенка нужно любить

Психология: ребенка нужно любить Взаимоотношения родителей и детей – это вопрос, который всегда будет волновать общество, потому что рано или поздно каждому ...

Права бубушки и дедушки относительно внуков

Права бубушки и дедушки относительно внуков Попробуем разобрать, какие права имеют бабушки и дедушки касательно внуков, и как эти права можно реализовать.

Ещё статьи на сайте


Истории про развод


Дочка мужа от первого брака

Дочка мужа от первого брака Я же не желаю становиться мамой для девочки, я только желаю полноправно владеть своим будущим мужем.

Как я пережила развод с мужем в прошлом году

Как я пережила развод с мужем в прошлом году Развод, год спустя: история о том, как я пережила свой развод с бывшим.


Другие истории о разводах


РекомендацииОтзывы

На страничках сайта о разводе чувствуется такая редкая на сегодня забота о пользователях.


Спасибочки за профессиональную консультацию о вопросе раздела имущества без развода. Мы с мужем уже подготовили документы и готовы их удостоверить!


Развод в Киеве проходил быстро, как и обещали ребята. Судья по делу задавала сложные вопросы, на которые получала внятные ответы моего представителя. Рекомендую!


Консультации по семейным вопросам


задать вопрос юристу


Подробнее про услугу "бесплатная консультация юриста"

Меню сайта


Семейный адвокат
Новости о разводах


Переписка или статус в социальной сети могут стать причиной развода

Переписка или статус в социальной сети могут стать причиной развода Оказалось, что более 50% всех пар распадаются по причине конфликтов, которые возникают в различных социальных сетях.

Ратифицирована Конвенция, касающаяся международного взыскания алиментов

Ратифицирована Конвенция, касающаяся международного взыскания алиментов Украина присоединена к Конвенции, которая регулирует вопросы международного взыскания алиментов на детей, а также регулирует иные виды семейного содержания.

Развод из-за храпа?!

Развод из-за храпа?! Храп – это причина многих проблем в приличном количестве семей.

Больше новостей


Полезная информация
Як стягнути за минулий період аліментиДобрий день, адвокати з питань у сфері сімейного права! Мене зацікавило стягнення аліментів за минулий період з чоловіка на дитину. Справа у тому, що мій колишній чоловік, з яким я вже в розлученні протягом двох років, має зі мною спільну доньку, якій 9 років. Відразу після подружнього розлучення я поставила йому запитання про аліменти, адже однією утримувати дочку не так вже й легко.

Я звернулася до колишнього чоловіка із питанням аліментів, нащо він погодився сам платити гроші. Але при цьому він обмовився, що зараз дуже складний період у його житті та він поки не може виплачувати аліменти, адже у нього немає постійного доходу. Я погодилася трохи почекати, але минав час, а його проблеми із грошима так і не закінчувалися.

Мій колишній чоловік постійно обіцяє почати виплату аліментів через місяць або два, але як я зрозуміла, це тільки обіцянка, та мирним шляхом я точно не отримаю від нього ніяких грошей. Так що, я просто не бачу іншого виходу, як звернутися до адвоката із сімейних питань та з його допомогою подати до суду, почати процес стягнення за позовною заявою.

Але у зв'язку із цим у мене з'явилося кілька питань. Мене цікавить, що необхідно, щоб подати до суду на аліменти та які труднощі мене можуть чекати. Але найголовніше моє запитання дго юриста: чи можна стягнути гроші із чоловіка за минулий період, протягом якого він активно ухилявся від сплати та тільки обіцяв мені почати виплати?

Консультация юриста
Як стягнути за минулий період аліменти

Добрий день! Зауважу, що з такою ситуацією, як Ваша, стикається велика кількість одиноких матерів. Головним помилкою практично 90% з них є те, що вони нехтують послугами адвоката та намагаються самостійно стягнути аліменти за минулий період. Як правило, якщо батько збирається платити аліменти на дитину, то він погоджується на це відразу, а не намагається ухилитися всіма способами від виконання своїх обов'язків. На відміну від обивателя, адвоката, який практикує в області сімейного права, може не тільки грамотно написати позовну заяву, а й донести до суду необхідні обставини, без яких отримати позитивне рішення по такій категорії справ, досить складно.

Як зрозуміло з Вашої ситуації, батько дитини зовсім не збирається платити гроші, а тільки намагається відтягнути такі виплати на якомога довше за часом. На Вашому місці, необхідно було відразу звернутися до сімейного юриста, а також до суду із позовом про призначення аліментів, а не піддаватися на виверти Вашого колишнього чоловіка, який не бажає платити аліменти добровільно весь цей час.

Щоб подати позов на отримання аліментів, Вам потрібно найняти адвоката, який зможе написати заяву, прикласти до нього Ваші документи про укладення шлюбу та народження дитини. Після цього буде призначено судове засідання, на якому суд за клопотанням адвоката по сімейним справам сам призначить виплату аліментів та стягне зі злісного неплатника заборгованість по аліментах за попередній період. У Вашому випадку це буде, як мінімум, чверть доходів чоловіка, а якщо адвокат по сімейних справах постарається, можливо, отримати половину від усіх доходів колишнього чоловіка.

Звичайно, відповісти на друге Ваше запитання набагато складніше, ніж на перше про стягнення аліментів на дитину через суд та цілком імовірно, що тільки допомога юриста допоможе Вам впоратися із цією проблемою. Справа у тому, що найпростіше отримати аліменти за минулий час у тому випадку, якщо у Вас на руках є виконавчий лист. Його необхідно надати у виконавчу службу за місцем роботи чоловіка або його місце проживання, яка і займеться процесом стягнення аліментів за минулий період.

У Вашому випадку необхідно довести, що чоловік ухилявся протягом цього періоду від виплат, найчастіше зробити це може тільки фахівець. Тому, звертайтесь і ми допоможемо стягнути кругленьку суму грошей із Вашого колишнього чоловіка.Рейтинг: 4.6/5, основан на 178 голосах.

Это Вам будет интересно:


Юридические консультации
Неминуче розлучення подружжя в Україні

Добрий день, коли розлучення подружжя може бути здійснено тільки судом?! У мене сталася неприємна ситуація, за якої я ...

Развод, если муж изменил с другой женщиной

Доброго вам здравия, меня зовут Светлана. Обращаюсь к вам за советом. Через несколько недель мне предстоит тяжелый развод ...

Помощь юриста по наследственному делу

Моя мать умерла больше 5-ти лет тому назад. В ее собственности находилась квартира в Киеве, так как я единственный наследник, ...Наши контакты


Телефон:
E-mail:

© Авторские права на публикации, новости, статьи и прочие материалы, размещённые на сайте развод.kiev.ua принадлежат владельцу сайта или авторам публикаций. Разумеется, что владелец сайта может полностью или частично не разделять мнения авторов материалов и, при этом, не комментировать своё несогласие.
     Все материалы сайта разрешено цитировать в сети Интернет только частично без особого разрешения и только при условии прямой ссылки на страницу цитированного материала. Любое использование статей сайта вне Интернета либо полная перепечатка статей на сторонних сайтах возможно только с разрешения автора.
Развод - Як стягнути за минулий період аліменти, 2024 год |
12ab4d12467062cae89ece2f5705d118
Наверх