Вітаю! Цей сайт мені порадив друг, він дуже добре відгукувався про тутешних юристів та я вирішив на його пораду звернутись зі своїм питанням. Справа у тому, що із дружиною у нас вже давно немає нічого спільного, крім постійних скандалів. Вже кілька років ми живемо окремо та, у принципі, не контактуємо особливо.
Я багато працюю і непогано заробляю, а дружина ходить по клубах, залишаючи там значні суми грошей, скидаючи наших дітей на батьків (власне через це ми і розійшлися). Коли ми розходилися із дружиною, то домовились, незалежно від того, що відносини офіційно не припиняли, піклуватися про дітей будемо по черзі, а виходить, що тільки мені і є до них справа. Тому я хочу розлучитися офіційно, але не дуже уявляю, як подати на розлучення без дружини, адже, вона разом зі мною не живе і навряд чи дасть свою згоду на розірвання шлюбу. Намагався з нею домовитися, але дружина категорично проти офіційного розірвання шлюбу та поділу майна, каже, що їй і так усе влаштовує.
Ми вже два роки живемо окремо, у мене з'явилася жінка, дівчатка все менше хочуть повертатися до мами, тому я хочу одружитися заново і подати її на позбавлення батьківських прав, щоб моя нова жінка могла усиновити дітей. Порадьте, що робити, якщо дружина не дає розлучення? Я не збираюся позбавляти її всього, нехай живе, як їй подобається, але от дівчаток хочу і далі виховувати сам, тим більше що моя нинішня пасія душі в них не чує. Мені дуже потрібена порада адвоката з сімейних питань.
Консультация юриста
Доброго дня! Яким би сильним не було Ваше бажання розлучитися, його одного мало, особливо для вирішення цього питання через суд. Щоб зрозуміти, як подати на розлучення без дружини, потрібно чітко визначитися з причинами, знайти самі вагомі доводи і підтвердити їх у суді. Для цього Вам слід звернутися особисто на очну консультацію до сімейного юриста, щоб вже на стадії розлучення підготувати докази для позбавлення материнських прав.
Просто фактів того, що не живете із дружиною не достатньо для суду, якщо немає письмових документів та свідків для їх аргументування у суді. До того ж майно, діти, якщо їм немає 18 років, все це досить серйозно та може бути перешкодою до розірвання шлюбу, навіть, через суд. Якщо розмови із дружиною не приносять результатів, то для судового розлучення знадобляться різні документи, які потрібно буде зібрати адвокату.
Радимо звернутися до сімейного адвоката, який займається веденням процесу розлучення та позбавленням батьківських прав, за допомогою із розлученням, розділом майна та позбавленням материнських прав на дитину. І не варто забувати, що в будь-якій ситуації суд завжди буде на боці маленьких дітей в першу чергу, тому рішення, як служби у справах дітей, так і судді, будуть виходити із того, як їм буде комфортніше всього, а юрист в цій справі зможе чітко донести сформовані ситуації та підкріпити їх доказовою базою, до якої не зможе причепитися будь-який з адвокатів Вашої офіційної дружини,якщо такий буде найнятий нею.