Публикации


О наказании детей: возможно ли насилие?

О наказании детей: возможно ли насилие? Наказание насилием ребенка должно быть исключено из методов воспитания - это бесспорно и однозначно. Но иногда не стоит брезговать ...

Новая жизнь после развода – стресс или облегчение?

Новая жизнь после развода – стресс или облегчение? Развод для многих людей событие, кардинально меняющее всю их жизнь. Для одних развод – это трагедия, почти как конец жизни, ...

Психология: ребенка нужно любить

Психология: ребенка нужно любить Взаимоотношения родителей и детей – это вопрос, который всегда будет волновать общество, потому что рано или поздно каждому ...

Права бубушки и дедушки относительно внуков

Права бубушки и дедушки относительно внуков Попробуем разобрать, какие права имеют бабушки и дедушки касательно внуков, и как эти права можно реализовать.

Ещё статьи на сайте


Истории про развод


Дочка мужа от первого брака

Дочка мужа от первого брака Я же не желаю становиться мамой для девочки, я только желаю полноправно владеть своим будущим мужем.

Как я пережила развод с мужем в прошлом году

Как я пережила развод с мужем в прошлом году Развод, год спустя: история о том, как я пережила свой развод с бывшим.


Другие истории о разводах


РекомендацииОтзывы

В связи с непростой жизненной ситуации не смог платить алименты. Жена воспользовавшись этим подала в суд иск о взыскании задолженности по алиментам и пени. Славо Богу я обратился к адвокату по семейным дела, который защитил мои интересы в суде. Жена дело проиграла и осталась без ничего!


Спасибо за полезную информацию! Тут я смогла найти все о разводе и алиментах на ребенка!! Все что вы делаете для всех нас, уажаемые семейные юристы, вне всякого сомнения- очень важно!!!


Очень уникальный, интересный и новый ресурс о разводе! Хочется поддержать Вас денежкой. Как это можно организовать?


Консультации по семейным вопросам


задать вопрос юристу


Подробнее про услугу "бесплатная консультация юриста"

Меню сайта


Семейный адвокат
Новости о разводах


Переписка или статус в социальной сети могут стать причиной развода

Переписка или статус в социальной сети могут стать причиной развода Оказалось, что более 50% всех пар распадаются по причине конфликтов, которые возникают в различных социальных сетях.

Ратифицирована Конвенция, касающаяся международного взыскания алиментов

Ратифицирована Конвенция, касающаяся международного взыскания алиментов Украина присоединена к Конвенции, которая регулирует вопросы международного взыскания алиментов на детей, а также регулирует иные виды семейного содержания.

Развод из-за храпа?!

Развод из-за храпа?! Храп – это причина многих проблем в приличном количестве семей.

Больше новостей


Полезная информация
Подаємо позов до суду про розлучення та стягнення аліментівЗдравствуйте! У мене з'явився питання про розлучення та аліменти. Раніше я вже зверталася до Вас із питаннями про розлучення і тоді Ваші адвокати та їхні відповіді допомогли мені провести шлюборозлучний процес.

Але після розлучення чоловік повністю відмовився від виплати аліментів на нашого дитину, якій лише 4 роки, так що я хочу подати з Вашою допомогою позов до суду на аліменти, щоб змусити його платити гроші на утримання сина. Я сама непогано заробляють, але допомога мого колишнього чоловіка мені точно не завадить.

Правда, я дуже боюся, що не зможу стягнути аліменти, суд цілком може затягнутися, як це дуже часто буває. Але у мене просто немає часу, щоб займатись складним процесом та відсуджувати у чоловіка аліменти.

Щоб не платити аліменти на дитину, мій чоловік заявляє, що це не його син, і він не буде платити гроші на чужу дитину. Я вже просто не знаю, як переконати його піти на мирову та оплатити аліменти на сина.

Допоможіть мені, розкажіть, будь ласка, про те, як отримати аліменти із мого чоловіка через суд, які проблеми мене можуть чекати, якщо чоловік так відмовиться визнавати своєї дитини? Я чула про те, що доведеться проводити різні дорогі експертизи, щоб встановити факт батьківства. Хотілося б дізнатися про те, яку суму я можу отримати від свого чоловіка на дитину, якщо зможу довести факт батьківства.

Консультация юриста
Подаємо позов до суду про розлучення та стягнення аліментів

Добрий день, дякуємо Вам за повторне звернення! У наш час розлучення і аліменти - це серйозна проблема для багатьох матерів. Як правило, з такою ситуацією, як у Вас, стикається майже кожна одинока мати. Найбільша помилка більшості матерів є, звичайно ж, надмірная самовпевненість у власних силах та юридичной грамотності. Величезна кількість жінок вважають, що якщо змогли народити дитину, значить вони зможуть її утримувати самостійно та не звертаються за допомогою адвоката по сімейним справам.

У Вашому випадку, коли чоловік заявляє про те, що це не його дитина і він не буде виплачувати аліменти, Ви можете звернутися до адвоката та, з його допомогою, подати позов до суду, приклавши копії свідоцтва про народження дитини, де Ваш чоловік записаний як батько. Якщо Ваш чоловік продовжить стверджувати, що дитина не його, то суд, за клопотанням його юриста, призначить генетичну експертизу, яка має бути сплачена із його кишені. Відмовитися він від неї не може, адже відмова від проведення експертизи означає, що колишній чоловік визнає факт свого батьківства.

Найголовніше - відповідально підійти до цього питання та заручиться підтримкою юриста по сімейних справах. У такому випадку стягнути аліменти із Вашого чоловіка не складе великої праці. Крім того, адвокат допоможе стягнути максимум по аліментах, який буде можливий. Навіть, якщо чоловік спробує затягнути судовий розгляд, то грамотний фахівець все одно зможе скоротити терміни розгляду.

Тепер про інше у Вашому питанні - який розмір аліментів можна отримати на дітей. Так, закон дає можливість сторонам самостійно визначити розмір виплат, якщо Ви зможете досягти угоди із цього питання.

Якщо Ви самі не зможете визначити розмір аліментів, то їх призначить суд за позовною заявою та на тих підставах, які будуть підтверджені в судовому засіданні за участю Вашого адвоката по сімейним справам. За законом на одну дитину Ви зможете отримати близько 25 відсотків заробітку Вашого чоловіка, але якщо Ви візьмете хорошого адвоката ця сума може скласти аж до 75%.Рейтинг: 4.6/5, основан на 178 голосах.

Это Вам будет интересно:


Юридические консультации
Расторжение брака и алименты на ребенка

Здравствуйте, меня зовут Елена. Не так давно я уже обращалась к вам с вопросом о разводе, и вы мне очень помогли. Особенно ...

Взыскание алиментных выплат до момента развода

Доброго дня Вам. Огромное спасибо за все ваши предыдущие консультации по поводу тяжелой ситуации, которая произошла с ...

Главное об алиментах в твердой сумме

Я нахожусь в разводе уже больше 2 лет. У меня есть взрослый сын, которому сейчас 15 лет. Когда я подавала в суд на алименты, ...Наши контакты


Телефон:
E-mail:

© Авторские права на публикации, новости, статьи и прочие материалы, размещённые на сайте развод.kiev.ua принадлежат владельцу сайта или авторам публикаций. Разумеется, что владелец сайта может полностью или частично не разделять мнения авторов материалов и, при этом, не комментировать своё несогласие.
     Все материалы сайта разрешено цитировать в сети Интернет только частично без особого разрешения и только при условии прямой ссылки на страницу цитированного материала. Любое использование статей сайта вне Интернета либо полная перепечатка статей на сторонних сайтах возможно только с разрешения автора.
Развод - Подаємо позов до суду про розлучення та стягнення аліментів, 2021 год |
12ab4d12467062cae89ece2f5705d118
Наверх