Добрий день, я чула, що Ви допомагаєте розірвати шлюб, якщо чоловік не дає згоду! У мене виникла дуже непроста ситуація, навіть неприємна, так що я хочу розлучення із чоловіком, адже жити із ним разом я більше не можу. Я спробувала донести своє рішення до чоловіка, але він навіть нічого не хоче чути про можливість розлучення.
У нас із чоловіком є дочка, якій 6 років нещодавно виповнилося. Подруга сказала мені, що наявність неповнолітньої дитини може стати дуже великою проблемою при розлученні та розповіла, що Ваші адвокати можуть допомогти мені у розірванні шлюбу з дитиною та без згоди на те чоловіка. Я вже дізналася на Вашому сайті про те, що через ЗАГС я точно не зможу розлучитись саме із причини наявності спільної дитини.
Але як мені бути у такому випадку? Я вже згодна спробувати розлучитися через суд, адже як я встигла зрозуміти, іншого варіанту у мене просто немає. Але я побоююся того, що чоловік стане всіляко перешкоджати тому, щоб нас розвели у судовому порядку.
Справа в тому, що у моєї знайомої вже є подібний досвід, коли вона перебувала в такій же ситуації. Її колишній чоловік усіма способами перешкоджав тому, щоб їх розвели через суд. Він не відвідував засідання та найняв юриста; а коли рідко, але з'являвся у суді, постійно тиснув на наявність спільних дітей і той факт, що вони повинні мати обох батьків, в результаті чого суддя давав час на обдумування рішення.
Але чи можна отримати розлучення без згоди чоловіка і наскільки складно це буде зробити, якщо чоловік спробує перешкодити шлюборозлучному процесу?
Консультация юриста
Здравствуйте! Готові погодитися, проблема серйозна, але її цілком можна вирішити, як правильно говорить Ваша подруга, за допомогою сімейного адвоката.
Ви, можливо, вже встигли вивчити деякі особливості шлюборозлучного процесу використовуючи наш сайт і знайшли схожі відповіді юристів, що на ньому були опубліковані. Дійсно, за наявності загального дитини провести розлучення можна тільки у суді і ніяк інакше.
Але якщо чоловік не дає розлучення, то це може сильно ускладнити ситуацію. У тому випадку, коли одна сторона проти розлучення, а саме Ваш чоловік, в справі не братиме адвокат по сімейним справам, суд може дати 3 або, навіть, 6 місяців на те, щоб Ви обміркували своє рішення. На справді, якщо Ви самі проводите шлюборозлучний процес, то чоловік цілком може постійно пропускати засідання, що стане проблемою для винесення рішення, в тому числі й заочного.
Але є інший варіант вирішення даної ситуації. Якщо Ви хочете отримати розлучення, але чоловік ніяк не погоджується дати Вам його, тоді варто звернутися до юриста, який зможе правильно підготувати всі необхідні документи та провести шлюборозлучний процес швидко і без його участі.
Зауважимо, що в процесі розлучення доведеться вирішити і ряд інших питань, які включає в себе цей процес. По-перше, цілком імовірно, що доведеться визначати, з ким залишиться дитина після розлучення, а по-друге, необхідно розділити спільне майно, що теж може стати великою проблемою, яку зможе вирішити професіонал, звертайтесь!