Публикации


О наказании детей: возможно ли насилие?

О наказании детей: возможно ли насилие? Наказание насилием ребенка должно быть исключено из методов воспитания - это бесспорно и однозначно. Но иногда не стоит брезговать ...

Новая жизнь после развода – стресс или облегчение?

Новая жизнь после развода – стресс или облегчение? Развод для многих людей событие, кардинально меняющее всю их жизнь. Для одних развод – это трагедия, почти как конец жизни, ...

Психология: ребенка нужно любить

Психология: ребенка нужно любить Взаимоотношения родителей и детей – это вопрос, который всегда будет волновать общество, потому что рано или поздно каждому ...

Права бубушки и дедушки относительно внуков

Права бубушки и дедушки относительно внуков Попробуем разобрать, какие права имеют бабушки и дедушки касательно внуков, и как эти права можно реализовать.

Ещё статьи на сайте


Истории про развод


Дочка мужа от первого брака

Дочка мужа от первого брака Я же не желаю становиться мамой для девочки, я только желаю полноправно владеть своим будущим мужем.

Как я пережила развод с мужем в прошлом году

Как я пережила развод с мужем в прошлом году Развод, год спустя: история о том, как я пережила свой развод с бывшим.


Другие истории о разводах


РекомендацииОтзывы

Думаю, что проект о расторжении брака ожидает светлое будущее. Желаю удачи всем практикующим семейным юристам.


Довольна сотрудничеством по делу о признании брака недействительным. Юристы работают как одна команда и очень профессионально!


Благодарим Вас за тот огромнейший труд, который Вы, юристы по семейным делам, делаете постоянно для пользователей сайта о разводе в Киеве. Умнички!!!


Консультации по семейным вопросам


задать вопрос юристу


Подробнее про услугу "бесплатная консультация юриста"

Меню сайта


Семейный адвокат
Новости о разводах


Переписка или статус в социальной сети могут стать причиной развода

Переписка или статус в социальной сети могут стать причиной развода Оказалось, что более 50% всех пар распадаются по причине конфликтов, которые возникают в различных социальных сетях.

Ратифицирована Конвенция, касающаяся международного взыскания алиментов

Ратифицирована Конвенция, касающаяся международного взыскания алиментов Украина присоединена к Конвенции, которая регулирует вопросы международного взыскания алиментов на детей, а также регулирует иные виды семейного содержания.

Развод из-за храпа?!

Развод из-за храпа?! Храп – это причина многих проблем в приличном количестве семей.

Больше новостей


Полезная информация
Розлучення у суді та малолітня дитинаЗдравствуйте, адвокати по сімейних справах. Приблизно п'ять місяців тому я пішла від чоловіка, забравши однорічну дитини та тепер живу у батьків. Подавати на розлучення не стала, вирішивши, що першим це зробить той, кому розлучення знадобитися. Хоча мама і вмовляла подати на розлучення, дитина до року - це могло бути перешкодою у розірванні шлюбу, але моєму синочкові до того часу вже було трохи більше. Нещодавно дізналася, що більше розлучення подружжя потрібно чоловікові і він подав позов до суду на розірвання шлюбу; найняв адвоката, який подзвонив мені та пригрозив, що якщо я не дам розлучення сама, він забере дитину та я більше її не побачу.

Ви один раз допомогли моїй мамі юридичним порадою по сімейному питанню, тому прошу Вас допомогти мені розібратися у моїй ситуації. Якщо у нас дитина до 3 років, то чи розведе нас суд по нашій обопільній згоді? На даний момент чоловік регулярно виплачує мені аліменти, розмір яких визначає сам, на власний розсуд. Я розумію, що суд визначить йому розмір виплат, але чи буде враховано той факт, що я перебуваю у відпустці за доглядом за дитиною? Якщо так, то чи буде дійсним це розпорядження, якщо мені доведеться вийти на роботу раніше?

Консультация юриста
Розлучення у суді та малолітня дитина

Дякуємо за запитання. Звичайно, адвокат не має права погрожувати яким-небудь чином або вимагати те, що не передбачено Законом. Те, що у Вас є маленька дитина, Ваш шлюборозлучний процес значно ускладнює, оскільки поняття діти і розлучення подружжя погано сумісні. Тому, якщо прийшов час припинити відносини із чоловіком, все-таки слід найняти адвоката, який підготує необхідні для суду заперечення на позовну заяву та, від Вашого імені, зможе представити інтереси у судовому процесі. Ви ж і самі розумієте, що розлучення у суді не тільки не повинно ущемляти Ваші права, в першу чергу, воно повинно захистити права дитини. Якщо обоє із подружжя дадуть згоду на розірвання шлюбу, то можна очікувати, що Вас розведуть із першого разу та ніякий адвокат не має права ставити питання про те, щоб забрати у Вас дитину, позбавити Вас яких-небудь прав на неї під час процесу розлучення. Інша справа, якщо Ви не дасте згоду на розірвання шлюбу із чоловіком, тоді адвокат по сімейним справам, який буде найнятий Вами, попросить суд визначити час на примирення, передбачене законодавством, дати Вам можливість особисто бути присутнім на судовому засіданні і затягне процес на довгий час, але якщо Ваш чоловік не передумає, то розлучення все одно відбудеться, але, можливо, за деякий час чоловік змінить своє рішення.

Не забувайте, що важко може пережити розлучення і дитина, суд, за позовною заявою найнятого Вами юриста, зможе її захистити фінансово та, переважно, але від Вас залежатиме, чи буде дитина знати свого батька; зможете Ви домовитися із чоловіком про спільне вихованні або краще залучити грамотного фахівця у галузі психології, який врахує кожен нюанс і не забуде його обговорити із батьками.

Що стосується аліментів, то суд дійсно призначить їх розмір за позовною заявою, яку підготує і подасть адвокат. За законом, Ви вправі розраховувати до досягнення дитиною трьох років отримувати від колишнього чоловіка аліменти на власне утримання і на утримання дитини. Бажано адвокату з сімейних питань більш детально ознайомитися з наявними у Вас документами, що допоможе грамотно скласти проведення захисної лінії, в якій будуть висловлені всі вимоги до Вашому чоловікові на розгляд суду.Рейтинг: 4.6/5, основан на 178 голосах.

Это Вам будет интересно:


Юридические консультации
Развод, если муж изменил с другой женщиной

Доброго вам здравия, меня зовут Светлана. Обращаюсь к вам за советом. Через несколько недель мне предстоит тяжелый развод ...

Допомагаємо розірвати шлюб, якщо чоловік ...

Добрий день, я чула, що Ви допомагаєте розірвати шлюб, якщо чоловік не дає згоду! У мене виникла дуже непроста ситуація, ...

Как выселить экс - супругу после расторжения ...

И снова здравствуйте! Уже не первый раз обращаюсь к вам за советом, в прошлом вы уже не однократно мне подсобили. И теперь ...Наши контакты


Телефон:
E-mail:

© Авторские права на публикации, новости, статьи и прочие материалы, размещённые на сайте развод.kiev.ua принадлежат владельцу сайта или авторам публикаций. Разумеется, что владелец сайта может полностью или частично не разделять мнения авторов материалов и, при этом, не комментировать своё несогласие.
     Все материалы сайта разрешено цитировать в сети Интернет только частично без особого разрешения и только при условии прямой ссылки на страницу цитированного материала. Любое использование статей сайта вне Интернета либо полная перепечатка статей на сторонних сайтах возможно только с разрешения автора.
Развод - Розлучення у суді та малолітня дитина, 2024 год |
12ab4d12467062cae89ece2f5705d118
Наверх