Публикации


О наказании детей: возможно ли насилие?

О наказании детей: возможно ли насилие? Наказание насилием ребенка должно быть исключено из методов воспитания - это бесспорно и однозначно. Но иногда не стоит брезговать ...

Новая жизнь после развода – стресс или облегчение?

Новая жизнь после развода – стресс или облегчение? Развод для многих людей событие, кардинально меняющее всю их жизнь. Для одних развод – это трагедия, почти как конец жизни, ...

Психология: ребенка нужно любить

Психология: ребенка нужно любить Взаимоотношения родителей и детей – это вопрос, который всегда будет волновать общество, потому что рано или поздно каждому ...

Права бубушки и дедушки относительно внуков

Права бубушки и дедушки относительно внуков Попробуем разобрать, какие права имеют бабушки и дедушки касательно внуков, и как эти права можно реализовать.

Ещё статьи на сайте


Истории про развод


Дочка мужа от первого брака

Дочка мужа от первого брака Я же не желаю становиться мамой для девочки, я только желаю полноправно владеть своим будущим мужем.

Как я пережила развод с мужем в прошлом году

Как я пережила развод с мужем в прошлом году Развод, год спустя: история о том, как я пережила свой развод с бывшим.


Другие истории о разводах


РекомендацииОтзывы

Развод в Киеве проходил быстро, как и обещали ребята. Судья по делу задавала сложные вопросы, на которые получала внятные ответы моего представителя. Рекомендую!


На страничках сайта о разводе чувствуется такая редкая на сегодня забота о пользователях.


Было дело о разделе имущества. Суды тянулись более года. Решился обратится к семейному юристу за помощью. Единственное о чем жалею так это то, что не обращался за помощью к юристам ранее. Ребята молодцы - рекомендую.


Консультации по семейным вопросам


задать вопрос юристу


Подробнее про услугу "бесплатная консультация юриста"

Меню сайта


Семейный адвокат
Новости о разводах


Переписка или статус в социальной сети могут стать причиной развода

Переписка или статус в социальной сети могут стать причиной развода Оказалось, что более 50% всех пар распадаются по причине конфликтов, которые возникают в различных социальных сетях.

Ратифицирована Конвенция, касающаяся международного взыскания алиментов

Ратифицирована Конвенция, касающаяся международного взыскания алиментов Украина присоединена к Конвенции, которая регулирует вопросы международного взыскания алиментов на детей, а также регулирует иные виды семейного содержания.

Развод из-за храпа?!

Развод из-за храпа?! Храп – это причина многих проблем в приличном количестве семей.

Больше новостей


Полезная информация
Складнощі при усиновленні дитини іноземцемДобрий час доби! У мене виникло питання із усиновлення дитини іноземними громадянами до Вашого адвоката, який, як я розумію із сайту, займаються саме сімейними справами. Сама я росіянка, а мої батьки були із СРСР, але після розвалу країни наша сім'я залишила Україну та, через деякий час, ми отримали німецьке громадянство на новому місці проживання, відмовилися від українських паспортів.

Нещодавно з'ясувалося, що я безплідна та не можу мати дітей. Ми із чоловіком дуже переживали це, але все - таки знайшли рішення нашої проблеми. Ми вирішили усиновити дитину із України. У зв'язку з цим у мене виникло питання про те, як можна провести усиновлення дитини іноземцем, бо хоч я й народилася в Україні, більше не вважаюся громадянкою цієї країни та, як розумію, за законом належу до категорії іноземних громадян.

Я дуже багато чула про те, що усиновлення дітей іноземцями - дуже складний процес, який вимагає великої кількості часу та виконання ряду умов; коли участь юриста, який розуміється у питаннях сімейного права, досить вагомо. Я чудово розумію, що усиновлення - це дуже серйозний процес, який вимагає часу, але у кожному разі хотілося б якомога швидше впоратися із цим.

У нас із чоловіком немає перешкод для того, щоб стати усиновлювачами. Ми ніколи не мали проблем із законом, вже говорити про те, що ми ідеально підходимо на роль нових батьків для дитини. У нас є хороший будинок у Німеччині, ми досить заробляємо, щоб забезпечити дитину всім необхідним.

Консультация юриста
Складнощі при усиновленні дитини іноземцем

Здравствуйте! Дійсно, процес усиновлення дітей іноземцями дещо складніше, ніж для громадян країни та, як Ви правильно стверджуєте, вимагає участь досвідченого у цих справах адвоката. Насамперед, цьому перешкоджає не законодавством, а органи опіки, служби по правам дітей тощо, які дуже насторожено ставляться до іноземних громадян.

Законодавчо, як Ви самі вказали, не існує перешкод, які можуть перешкодити Вам усиновити дитину, не маючи громадянства. Найголовніше, щоб майбутні батьки могли забезпечити повноцінне та комфортне життя для дитини. Підтвердити це можна документами на власність, наприклад квартиру або будинок, який знаходяться у Вашому володінні, навіть, за кордоном. Можна надати виписку з банківського рахунку, яка підтвердить Вашу спроможність. Звичайно ж, зібрати всі необхідні документи допоможе наш адвокат з сімейних питань.

Таким чином, правила усиновлення однакові для всіх потенційних батьків, незалежно від громадянства, але для іноземців вони трохи більш вимогливі.

Зауважимо, що всі заяви на усиновлення розглядаються судом на закритих засіданнях. При цьому суд має право винести позитивне рішення або відмовити, в тому випадку, якщо майбутні батьки не зможуть забезпечити комфортне життя дитини. Тут дуже важливо підготуватися до засідання у сімейного юриста, щоб не посилити і так непросту ситуацію із усиновленням дитини.

За законом, майбутні батьки мають право скористатися юридичною допомогою, щоб провести процес усиновлення. Майже в кожному із випадків, сімейні адвокати здатні домогтися позитивного рішення, адже при підготовці до усиновлення враховуються усі моменти, які можуть вплинути на рішення суду.Рейтинг: 4.8/5, основан на 178 голосах.

Это Вам будет интересно:


Юридические консультации
Поділити квартиру нажиту у шлюбі порівну

Добрий день! Наша сім'я хоче провести розділ кооперативної квартири, яка зараз перебуває у власності моєї матері та батька. ...

Що буде із боргами дружини, якщо розлучитися?

Добрий вечір, я до Вас із питанням про те, що буде із боргами дружини, якщо розлучитися?! Ніколи не думав, що опинюся ...

Розлучитися з проблемною дружиною

Здравствуйте! Раніше я не раз отримував на цьому сайті слушні поради по сімейним юридичним питанням та настільки необхідну ...Наши контакты


Телефон:
E-mail:

© Авторские права на публикации, новости, статьи и прочие материалы, размещённые на сайте развод.kiev.ua принадлежат владельцу сайта или авторам публикаций. Разумеется, что владелец сайта может полностью или частично не разделять мнения авторов материалов и, при этом, не комментировать своё несогласие.
     Все материалы сайта разрешено цитировать в сети Интернет только частично без особого разрешения и только при условии прямой ссылки на страницу цитированного материала. Любое использование статей сайта вне Интернета либо полная перепечатка статей на сторонних сайтах возможно только с разрешения автора.
Развод - Складнощі при усиновленні дитини іноземцем, 2024 год |
12ab4d12467062cae89ece2f5705d118
Наверх